Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Позачергова 25-а сесія Полтавської міської ради сьомого скликання
480

Позачергова 25-а сесія Полтавської міської ради сьомого скликання

На позачерговій 25-й сесії Полтавської міської ради сьомого скликання депутати розглянули 66 питань, більшість з яких стосуються розподілу з бюджету. Зокрема, обранці внесли зміни до показників міського бюджету на 2019 рік.

ТЕТЯНА ЧУМАК, начальник бюджетно-фінансового управління
За пропозиціями заступників міського голови, головний розпорядників бюджетних коштів пропонується управлінню освіти в межах затверджених асигнувань розподілити видатки: вивільнити кошторисні призначення в обсязі 18млн…З яких 13 млн грн.. в зв»язку з очікуваним теплопостачанням, 2млн 653 тис. грн. - на капітальні ремонти закладів дошкільної освіти, 2 млн 127 тис грн..у зв»язку з укладенням договорів на капітальні ремонти дошкільних закладів освіти.

Депутати підтримали також питання розроблення детальних планів територій.

МИКОЛА ШЕВЕЛЬОВ, головний архітектор міста Полтава
За зверненням управління капітального будівництва пропонується розробити детальний план території, а саме територію, обмежену Харківським шосе, вул..Зеленою та Лобачевського, та детальним планом території, обмеженої бульваром Боровиковського, провулком Колективним, вул..Станіславського та бульваром Щепотіна.Також передбачається проведення громадських слухань та подальше затвердження.

Після деяких обговорень, депутати затвердили програму запровадження Соціальної картки полтавця, внесли зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства, міського електротранспорту, програми соціального захисту населення «Турбота», схвалили План сталої міської мобільності міста Полтави.
На сесії депутати проголосували також за розпуск виконавчого комітету міської ради та звільнення трьох заступників міського голови. Таке рішення депутат міськради Андрій Матковський вважає чистою політикою.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
Перш за все політика - це не війна.Це змагання - я неодноразово про це казав і зараз про це сказати.Але якщо у війні переможців не судять, то в замаганнях багато випадків, коли чемпіонів судять і забирають в них медалі, які вони за допомогою допінгів отримали.Це може таке бути. Може, нові заступники будуть краще працювати і ми готові їм в цьому допомагати.Але я не можу не сказати, що все ж таки наша команда була локомотивом в міській раді. За допомогою нашої команди привели в місто представників банку Європейського розвитку і була підписана угода, щоб ми закупили новенькі тролейбуси. Я можу нагадати, що на сміттєзвалищі з»явилися підприємство, яке сьогодні видобуває газ - це за ініціативою нашої команди і ми привели цих людей.Третє - боротьба з амброзією - це програма, яку ми завжди підтримували, яку ми розробили і вона також працює.

Наостанок сесії прийняли ряд звернень до органів центральної влади, зокрема, до Кабінету Міністрів щодо прийняття постанови про передачу з комунальної власності у державну будівлю Полтавського Петровського кадетського корпусу.