Програма «Життя міста»

У розділі: 15288 відео | АрхівRSS
Верховна Рада посилила відповідальність за педофілію
347

Верховна Рада посилила відповідальність за педофілію

Депутати Верховної Ради України підтримали законопроект, який передбачає посилити покарання для педофілів. Зокрема, планують створити відкритий реєстр та запровадити примусову хімічну кастрацію для людей, які вчинили злочини сексуального характеру відносно неповнолітніх.У поліції Полтавщини повідомили: з початку цього року в області зареєстровано - 1 випадок зґвалтування і 7 випадків сексуального характеру , які відносяться до розряду розбещення неповнолітніх.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини
За зґвалтування малолітнього стаття 152 передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років, що стосується задоволення по сексуальних пристрастях неприродним шляхом з малолітньою від 10- 15 років.


Законопроектом пропонується комплексний підхід щодо вдосконалення законодавства у сфері протидії сексуальним зловживанням щодо дітей. Тобто - посилити відповідальність за зґвалтування та розбещення неповнолітніх осіб шляхом внесення змін Кримінального кодексу України. ( показать картинку 1!!!!) ( выделить)Так, статтею 152 запропоновано посилити покарання із застосуванням примусової хімічної кастрації. Поліція це повністю підтримує.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини 
Сподіваємося , що він буде прийнятий остаточно запрацює на території України і таким чином ми матимемо можливість не лише позбавляти на певний проміжок часу , згідно судового рішення, а будемо розуміти, що після звільнення з місць позбавлення волі і буде хімічна кастрація, то такі люди не зможуть скривдити дитину.

Полтавці говорять рішення правильне та головне, щоб справедливо.


Дійсно, як би карали тих,хто дійсно винен.Ну якщо людина буде винна , то вважаю, що це буде прекрасно, тому що за те, що вони роблять навіть не знаю , що можна ще придумати.

Напевно, воно правильно , але це з гроші з держави беруться і це ж все буде не постійно. Ну посадили, а через місяць випустили ото й все .

Більше схиляюся до того , що це правильно. Це нездоровий аморальний вчинок, який повинен каратися , дуже радикально , єдине, що мене хвилює , щоб справедливо каралися .

Підтримує це і пані Любов. Сама з чоловіком нині проживає в Америці. Ділиться: там це також проблема та все ж таки це менш афішують. Додає: насилля породжує насилля, тож повністю «за» таке.

Любов Дробітько, приїжджа
 Чтобы дети никогда не знали, не чувствовали унижения , насилия, потому что у них унижение , когда они вырастают остается уже ментально в голове и они соответственно могут над кем-то тоже совершать насилие.

Полтавці додають: впевнені, позбавлення волі не вирішує проблему. На часі - це єдиний правильний вихід .