Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
На Полтавщині побував перший віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів
520

На Полтавщині побував перший віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів

На Полтавщині побував перший віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів. Зустріли його у Решетилівці. На автозаправній станції випив кави разом з головою обласної ради Олександром Біленьким. У професійному аграрному ліцеї зустрівся із керівниками ОТГ, головами районних державних адміністрацій та районних рад. Обговорили "Можливості залучення додаткового фінансування при формуванні місцевих бюджетів на 2020 рік".

Степан Кубів, перший віце-прем`єр-міністр України
«Де є успішні громади, є якісний баланс, якісна зарплата, мотивована. І чітка стратегія бачення розвитку громади. По розвитку бізнесу, звернули увагу на приватний бізнес, на малий і середній бізнес, на функціонування великих холдингів. І найголовніше, що від кожного об`єкту і суб`єкту вони мають у себе в дохідній частині бюджету.»

Не оминули наболілого питання доріг. Степан Кубів говорить, - якщо коштів місцевих бюджетів не вистачає на їхній ремонт, можна залучати інвесторів. Інший спосіб - знайти шлях, щоб кошти від штрафів за перевантаження транспорту залишалися на місцях.

Степан Кубів, перший віце-прем`єр-міністр України
«Коли мені сказали, оця об`їзна дорога, де фури ніби-то їдуть 20 тонн, а насправді 30 тонн, формують у літній період, коли температура 28+ зниження інфраструктурної дороги у цілому, вони кажуть, дайте нам послуги контролю. Єдина умова - якщо ми будемо мати вагу, транспорт, то хто порушує, хай іде у бюджет громади.»

Як реалізувати на практиці запропонував голова обласної ради Олександр Біленький. Зокрема, функції контролю за проїздом важковагового транспорту передати громадам. А штрафи за перевантаження оформляти як як послугу . Всі ці пропозиції внесуть на розгляд сесії обласної ради, щоб адресувати як вимогу до Кабміну.

На Соборному Майдані Степан Кубів поклав квіти до пам`ятника Івану Мазепі та відвідав Свято-Успенський кафедральний собор. Зустрівся із представниками Полтавської єпархії Української православної церкви.

Степан Кубів, перший віце-прем`єр-міністр України
«Духовна єдність України - це майбутня перемога України.»
«Один із священиків приїхав, він був декілька місяців як капелан перебуває на активній дії, на фронті, де агресор Росія сьогодні посилила роботу з точки зору пострілів, ненависті.»
«Мені сподобалося те, що люди вірять у перемогу, вірять у цілісності Бог і Україна. І у те, що ми ніколи не будемо капітулювати перед агресором Росією.» 

Відвідав Степан Кубів Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці, а також оглянув будівництво Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансереру.

Степан Кубів, перший віце-прем`єр-міністр України
«Ми бачимо тут не тільки надання нових умов і нової послуги з точки зору використання матеріалів будівлі, енергоефективності, системи функціонування і системи надання послуг. Ми бачимо поліклініку, швидке обстеження, палати на двох.» 
«Комунікації між новими громадами і центром, який буде надавати послуги є уже врегульовані і є побудовані.» 

З представниками промисловості та аграрного бізнесу Степан Кубів говорив про роботу ЦНАПів, які спрощують відкриття власної справи, про прозорість процедур ведення бізнесу, завдяки запровадженню електронного майданчику Прозорро, про додаткове фінансування для бізнес-проектів.