Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Молодіжний фестиваль «Speak Out» у Полтаві
762

Молодіжний фестиваль «Speak Out» у Полтаві

Щорічний молодіжний фестиваль «SpeakOut» стартував. Проект в Україні існує 5 років, проте в Полтаві його проводять вперше. Спікаут-це десятки волонтерів з різних куточків України та світу, яких об*єднала спільна мета-навчити молодь англійської мови. Проте стоять перед ними і ніші соціально важливі завдання.

Олена Ярощук, співробітник Київської команди «Campus Ukraine», співорганізатор фестивалю
«Фестиваль складаєтьсяя з 2 частин-це волонтерський проект, ми робимо соціальну роботу для міста і американський кемп-це заняття, практика з англійської мови для студентів з усієї України. Суть фестивалю показати, що молодь України є активною, соціально направленою для роботи, наші американці-це волонтери, наші друзі, хто любить Україну, тому, що вони її люблять і хочуть, щоб вона розвивалася».

Протягом тижня волонтери проведуть в місті кілька десятків занять та зустрічей. Серед лекторів буде Анна Васельман. Розповідає: сама українка, але 10 років тому імігрувала до Канзасу. Сьогодні, ділиться, залюбки, викладає українцям англійську. На фестиваль приїхала не сама, а з доньками, які також будуть протягом тижня навчати дітей.

Анна Васельман-волонтерка
«У меня много друзей осталось на Украине, родственники, у меня всегда было желание вернуться. Когда девочки подросли, они захотели приехать на Украину, это сейчас такая возможность увидеть им, что такое Украина и какие замечательные люди на Украине»

Викладатиме англійську і інша волонтерка Джессіка. Розповідає: народилась в Америці, а батьки її українці. Тому вона чудово володіє українською мовою, що допомагає їй ще краще знаходити спільну мову із студентами.

Джессіка-волонтерка
«Мені дуже сподобалось те, що я можу використовувати і свою англійську, і свою українську, і також мені дуже близька Україна на серце і я просто хотіла поспілкуватися тут із молоддю і приїхати і використати мої таланти з мовами»

В рамках відкриття фестивалю, усі учасники, спільно з волонерами об*єднались у єдину живу мапу України.