Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Полтавець біля міської ради встановив намет та оголосив голодування
484

Полтавець біля міської ради встановив намет та оголосив голодування

Поставив намет біля стін міської ради. Полтавець Михайло планує жити просто неба та голодувати протягом невизначеного терміну. Він інвалід чорнобилець. Говорить, - протестує проти несправедливого нарахування пенсії.

Михайло Сухотін, протестувальник
«Ось тільки прийнята була з цього місяця рішення Кабміну про підвищення пенсій. Зараз тим, кого посилали від громадського підприємства пенсію не додали. Додати тільки тим, кого посилали від військкомата. Ми громадянські отримували більшу дозу радіації, чим ті, які були від військкомата призвані. Я хочу, щоб перестали ділити людей на правильних і не правильних.» 

Михайшло Сухотін бореться за пенсію ще з 2009 року. Подавав до суду про невиконання закону. Отримав прозаїчну відповідь від пенсійного фонду - не вистачає коштів.

Михайло Сухотін, протестувальник
«Отримали рішення судів. Тому що пенсійний фонд не начисляв по закону про соціальний захист постраждалих від чорнобильської катастрофи, відповлявся начисляти пенсії. Державна структура не виконувала закон, який був прийнятий державною. З 2010 року до сьогодні я не отримую ту пенсію, яку я повинен був отримувати.»

На стенді пан Михайло розмістив свої вимоги не лише до Кабміну. Претензії є і до Полтаватеплоенерго. Розповідає, - змонтував у себе автономну систему опалення. Однак нарахування за невикористану послугу від централізованої системи досі надходять. Зараз підприємство подало позов до суду за неоплату. Полтавець планує подати зустрічний. Якщо його не задовольнять, демонтує 2 стояки опалення, що проходять через його квартиру. Тоді, 8 сусідніх помешкань залишаться без опалення. Пан Михайло говорить, - протестуватиме доки не отримає відповіді на свої вимоги.