Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
У Полтаві навчатимуть молодь бути журналістами та блогерами
567

У Полтаві навчатимуть молодь бути журналістами та блогерами

У Полтаві навчатимуть молодь бути журналістами та блогерами. 3-й рік поспіль у нашому місці діє літня школа журналістів. Охочі з різних куточків країни навчатимуться та створюватимуть свій проект протягом 10 днів. Участь та спільне проживання у готелі безкоштовні.

Олександра Вовко, координаторка проекту
«Навіть, якщо це учасники з Полтави, основною ідеєю не лише навчити їх навичкам журналістики, як робити відео, фото, а також розвивати у них такі м`які навички як комунікація, як робота у команді.»

Проект фінансує Міністерство закордонних справ Німеччини. Тренінги протягом всього періоду літньої школи проводитимуть різні медіа тренери. Розповідають, - готують універсальних журналістів. Навчатимуть не лише писати, а й робити фото, знімати та монтувати відео.

Артем Бабак, медіа тренер
«Особисто я буду говорити про фотозйомку. Розказувати елементарні правила як можна покращити якість фото і потім учасники будуть у той же день все це практикувати і отримають потім фідбек. Так само вони робитимуть фоторепортаж з екскурсії і теж отримають фідбек як вони все це зробили.» 

На заняттях поєднуватимуть блогерство та журналістику. Розкажуть чим ці поняття схожі та відрізнаються. Учасники спробують попрацювати в обох напрямках та обрати той, який більше до вподоби.

Кирило Єсін, медіа тренер
«Якщо ми говоримо про журналістику класичну, то вона має конкретні цілі. Це збір інформації, її обробка і подальше пакування для того, щоб піднімати суспільно важливі теми. Якщо ми говоримо про блогінг, це більш вільна форма, де можна висловлювати думки щодо того, що відбувається. І звісно піднімати і суспільно важливі теми, а також умовно кажучи фан інтертеймент.»

Літня школа молодого журналіста окрім Полтави діє у Запоріжжі, Чернівцях та Сумах.