Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
ЗАБЛОКОВАНІ БЮДЖЕТНІ ПРОЦЕСИ, АБО ЯК У ПОЛТАВІ ПРАЦЮЄ «НОВА КОАЛІЦІЯ»?
395

ЗАБЛОКОВАНІ БЮДЖЕТНІ ПРОЦЕСИ, АБО ЯК У ПОЛТАВІ ПРАЦЮЄ «НОВА КОАЛІЦІЯ»?

Минуло кілька днів як міська рада звільнила відразу трьох заступників мера та розпустила міськвиконком, а вже з фінансами у місті розпочалися проблеми. До голови постійної депутатської комісії з питань бюджету почали надходити звернення від підрядних організацій щодо відсутності проплат за виконані роботи.

Володимир Корчака, голова бюджетнофінансової депутатської комісії ПМР
"Зараз коли у розпалі літо, в розпалі роботи по підготовці навчальних закладів до нового навчального року,Секретар міської ради Олександ Шамота особисто дав вказівку не проводити фінансування за виконані роботи . До мене як до голови постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів звернулися керівники підрядних організацій з тривогою про те що заплановані роботи до першого вересня під загрозою зриву. "

Володимир Корчака хотів безпосередньо поспілкуватися з секретарем міської ради та зясувати причини такого стану справ.Проте Олександра Шамоти на робочому місці не виявилося.Відповідно голова постійної депутатської комісії з питань бюджету ініціює засідання комісії аби розібратися у ситуації та направив офіційний письмовий запит начальнику бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяні Чумак аби отримати повну інформацію щодо видаткової частини міського бюджету.