Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
Відбулось засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
575

Відбулось засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення

Відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення. Зокрема заслухали директора Вишняківського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів. На 1 липня в будинку-інтернаті перебуває на повному державному отриманні 159 підопічних. Загальний обсяг витрат за 1 півріччя цього року - близько 8 мільйонів 143 тисячі гривень. За період дії будинку-інтернату забезпечені нові умови для проживання, соціально-побутову обслуговування надання медичної допомоги та соціальних послуг громадянам, які потребують стороннього догляду- зазначалося на засіданні.

Володимир Переятенець, директор Вишняківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів
«Питання які потребують вирішення надалі - це продовження впровадження зберігаючих заходів, реорганізація та модернізаці та реконструкція системи опалення».

Щодо роботи комунального підприємства «ЛубЕнська обласна станція переливання крові» Полтавської обласної ради головний лікар дає окремий звіт. Каже, що аналізуючи діяльність за останні три роки середній показник по заготівлі донорської крові - дві з половиною тонни, але з демографічним положенням Лубен, показник зменшився до однієї тисячі вісімсот літрів.

Тамара Петрова, головний лікар комунального підприємства «Лубенська обласна станція переливання крові»
«За шість місяців 19 року покращилися показники: ми заготовили вже тонну і шість. Це пов*язано з тим, що ми співпрацюємо з облдержадміністрацією, які нас підтримують. У нас є дев*ять приписних районів, які нас тоже підтримують і в нас є графік-план виїзної бригади, де ми заготовляєм донорську кров».

На порядок денний також винесли питання про проект рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2010 роки, зі зімнами».

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
« Я можу сказати, що 80 % - це направлено на надання допомоги на лікування. Онкохворим дітям - 101 дитині надано матеріальну допомогу. Середній розмір допомоги - 32 тисячі гривень. Значить допомога надається і по сорок тисяч і по двадцять тисяч, в залежності від заключення органів охорони здоров*я. І в складних життєвих обставинах у нас середній розмір допомоги - 1000 гривень».

Наостанок, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації звітував про проект рішення обласної ради «Про внесення зімн до показників обласного бюджету на 2019 рік».
Павло Кропивка, Директор департаменту фінансів облдержадміністрації
«Двадцять другого травня прийнята чотириста двадцять п*ята постанова Кабінету Міністрів, якою передбачена субвенція обласному бюджету на розвиток екстреної медичної допомоги. Ми отримуємо сто шістдесят шість з половиною мільйонів субвенції з державного бюджету, а умовою використання цієї субвенції є співфінансування в розмірі не менше 25 відсотків. Це сорок один мільйон шістсот тисяч».

Обговорили й низку питань щодо обласних комунальних підприємств, будинків дитини, територіальних громад, сіл, селищ та інших законодавчих дій.