Програма «Життя міста»

У розділі: 20115 відео | АрхівRSS
Завітав на Полтавщину та зустрівся з мешканцями Лохвиці лідер Радикальної партії Олег Ляшко
657

Завітав на Полтавщину та зустрівся з мешканцями Лохвиці лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко завітав на Полтавщину та зустрівся з мешканцями Лохвиці. Розповів: потреби і турботи простих людей зрозумілі. Зауважує: в пріоритеті роздати землю українцям.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії України 
Замість продажу землі чужинцям ми пропонуємо провести повну інвентирізацію земель. В Україні мільйони гектарів необлікованої землі, яка обробляється незаконно, доходи йдуть у кишені тих, хто її обробляє, замість того, щоб йти до бюджету. Провести повні обліки земель, виявити ці необліковані мільйони гектарів і роздати кожному громадянину України по два гектара землі, як це передбачено законом і Конституцією.

Коли за законом українці отримають паї,-наголошує Олег Ляшко,- тоді можна буде говорити про Державний земельний банк.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії України 
Щоб українець, який володіє цією землею мав право продати її до Державного земельного банку. Земля залишається у власності українського народу, вона переходить і новим поколінням українців, але та земля, яка є зараз здається в оренду, доходи від оренди йдуть на соціальні програми , зокрема, на відновлення інфраструктури, на збільшення пенсій для людей і так далі.

Також не менш важливе - відновлення соціальних виплат для чорнобильців , -наголошує лідер Радикальної партії України.

Олег Ляшко , лідер Радикальної партії України 
Щоб видатки на виконання Чорнобильського закону були передбачені в бюджеті, а не так , як сьогодні по остаточному принципу спочатку поділять собі , потім крохи, які залишаються ділять на усіх інших. Ті категорії громадян перед , якими держава взяла соціальне зобов язання вони повинні їх виконувати.


Громада Лохвиці була рада можливості поспілкуватись із Олегом Ляшком.

Дайте мені звернення Ваше. Забирають у мене землю. Допоможу , щоб не забрали.

Наостанок - спільні фотографії.