Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся тренінг "Молоді Батьки - Молоді Підприємці "
385

У Полтаві відбувся тренінг "Молоді Батьки - Молоді Підприємці "

Поєднувати бізнес і батьківство не важко! Доводили це на круглому столі "Молоді Батьки - Молоді Підприємці ".Учасниця Тетяна Божчук приїхала до Полтави з Києва. Говорить: планує відкрити власну справу, проте не знає як встигати знаходити час на родину і роботу. Начитись цьому хоче на тренінгу.

Тетяна Божчук, учасниця тренінгу
«Протягом проекту ми обмінюємося досвідом, щодо не тільки батьківства, а також щодо того, як стати підприємцем, можливо хтось з учасників вже є підприємцем, хтось планує бути, ми обмінюємося досвідом, начаємось і здобуваємо нові знання для того, щоб реалізовувати свої плани».

Проект є міжнародним. В ньому беруть участь українські, азербайджанські та італійські сім*ї. Об*єднала їх одна мета-навчитися поєднувати самореалізацію та батьківство
Одним із тренерів проекту буде підприємець та батько Азер Санілі. І ось 3 золотих правила його успіху.

Азер Саніл, співорганізатор проекту, тренер
«Первое правило-это вера, тоесть вы должны верить в то, что у вас все получится, второе-это всегда находить вторые пути, тоесть мы всегда должны не задаваться и находить другие пути, тоесть если у вас что-то не получилось, нужно найти другой путь и третье-это, наверное, правильный маркетинг, тоесть мы должны создать такую стратегию, которая смогла бы нам выдавать продукт».

Долучилось до круглого столу близько 30 молодих батьків