Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ НЕ ВІДБУЛОСЯ, АЛЕ УСІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТЬ НА СЕСІЇ
286

ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ НЕ ВІДБУЛОСЯ, АЛЕ УСІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТЬ НА СЕСІЇ

Засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном обласної ради не відбулося. На порядку денному - низка питань, серед яких про укладання трудового контракту з директорами установ та підприємств, рішення про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничих будинків у м. Полтава, про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств та інші.
Але у зв`язку з неявкою відповідних членів комісії - засідання скасували.

Олександр Біленький, голова Полтавської ОР
« Як ми сьогодні побачили - чотири депутати присутні. Вісім кандидатів блокують цю комісію. Ну традиційно вже. Я логіку їх зрозуміти не можу - мотиви можу зрозуміти. Вони наступні, щоб робота, взагалі колегіального органу обласної ради була десь паралізована, для того, щоб вони там прапорцем помахали, сказали, які вони правдоруби.
Хоча чотири роки до цього голосували, кнопкодавили і приймали всі ті рішення, які стосувалися впринципі питань, які зараз вони критикують».

Попри все, Олександр Біленький сподівається, що сесія відбудеться.

Олександр Біленький, голова Полтаської ОР
« Ну от сьогодні ми намагались провести цю комісію, і вона не відбулася. Але комісія має рекомендаційний характер. Ми питання бюджетної сесії, ми повністю провели через всі інші профільні комісії. Завтра, з оптимізмом дивимось, що сесія відбудеться і питання будуть розглянуті».

Сесія Облради запланована на завтра, 19 липня.