Програма «Життя міста»

У розділі: 15299 відео | АрхівRSS
Михайло Сухотін продовжує голодувати під міською радою
655

Михайло Сухотін продовжує голодувати під міською радою

Голодує вже 11 день. Сухотін Михайло Георгійович - інвалід 2 групи по захворюванню, пов`язаному з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС. Почав своє безстрокове голодування ще 15 липня . Протестує проти небажання установ відключати його квартиру від теплопостачання, а також непідйомних тарифів на комунальні послуги. Суд не виконує рішення і по виплаті та перерахунку пенсій.
Проблеми тісно пов`язані, адже якби вистачало матеріальної допомоги від державної влади - не «відрізав» би центральне опалення - додає чоловік.
Пан Олександр працює кореспондентом газети . Розповідає, що навідується до голодуючого - сьогодні той був майже в непритомному стані. О пів на 10 викликав швидку.

Олександр Брусенський , кореспондент газети
« Как он объяснил мне, неделю назад, к нему один раз, на третий день вышел заместитель местной головы - Чепурко Алексей. Поговорили, что-то пообещал ему, ну и с тех пор уже 10 дней никто к нему больше не подходит. Ни ответа он не получил, ни предложений, ни путей урегулирования».

Після надання страйкуючому медичної допомоги, ми поспілкувалися із Михайлом Сухотіним. Той розповідає - міська рада майже не реагує на його звернення. Звертався і до відповідних установ - ігнорують.

Михайло Сухотін, голодуючий
« Я ожидаю результаты и по ЖЕКу, и по теплокомуненерго. А, конечно, по льготам, и пенсии - это не в компетенции местной власти. Но дело в том, что на сатйе есть ответ Пенсионного фонда. Пенсионный фонд тоже отреагировал на мою акцию».

Голодуючий додає, що відповідь від Пенсійного фонду отримав, але зовсім невідповідну із його ситуацією.

« Потому, что Пенсионный фонд написал там откровенную чушь. Это люди которые, вообще, я говорю, даже на карте не смогут этот Чернобыль найти, а они берутся судить о том, как там люди работали и в каких условиях они там работали».
Голодування може призвести до незворотніх наслідків - кажуть медики. Скільки ще триватиме протест - невідомо.