Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Про реалізацію проектів-переможців програми «Бюджет участі» говорили на комісії у міській раді
324

Про реалізацію проектів-переможців програми «Бюджет участі» говорили на комісії у міській раді

У Полтавській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій та туризму.
На порядку денному і питання щодо реалізації проектів-переможців програми «Бюджет участі». Серед них проекти, що стосуються будівництва дитячих спортивних майданчиків які знаходяться у Полтаві та будівництва зон відпочинку. Оголошені проекти затверджені офіційно та передані на експертизу - кажуть на засіданні. Гроші на них вже передбачені бюджетом 2019 року.Але в реалізацію проекти не ідуть.
За словами депутата міської ради Олександра Глазова - управління житлово-комунального господарства має 18 проектів «Бюджетної участі», які стали переможцями за останні 2 роки. Наголошує - авторів ідей та й його , як голову робочої групи з питань партиципаторного бюджетування у Полтаві, цікавлять перспективи втілення їх у життя.

Олександр Глазов, депутат міської ради
« Просимо прозвітувати з управлінь житлово-комунального господарства про стан реалізації кожного проекту. Це у нас п`ятнадцять проектів, які в стані реалізації, і, у авторів є конкретні запитання стосовно дедлайнів.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко вважає фізично неможливим втілення деяких проектів.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
« Проблема в тому, що були розроблені, наприклад, проекти, і коли ми приступаємо до їх реалізації - ми зрозуміли, що по тим статтям, по тим назвам, наприклад, які були прописані неможливе фінансування.

« Коли ми виїжджали на місце, виїжджав туди технар, виїжджали наші співробітники, ми оглядали це місце. Ми розуміли, що на цьому місці, де хотіли люди, встановлення, наприклад, дитячого майданчика неможливе. Бо це порушення санітарних норм».


Олександр Глазов наголошує підозрює, що це лише відмовки. Говорить - складнощі виникають тільки з управлінням житлово-комунального господарства. На його думку депутати на комісії практично роблять ту роботу, якою повинні займатися фахівці управління ЖКГ.

Олександр Глазов, депутат міської ради
« Ми зробимо все для того, щоб проекти, за які проголосувала громада Полтави, а якщо це ті проекти, про які ми говоримо, це більше ніж дванадцять тисяч полтавців, вони повинні реалізуватись обов`язково. Хтось повинен їх буде взяти до себе на баланс і за ними доглядати. Ми цим займаємось і будемо працювати разом з авторами і з громадою. Ми з ними постійно на зв`язку, постійно зустрічаємось, доносимо інформацію, яка є - якої немає, требуємо в управлінні житлово-комунального господарства».

В ході засідання його учасники визначили терміни завершення реалізації конкретних проектів.Депутати ж наголосили ,що особисто контролюватимуть виконання відповідних проектів.