Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Полтавська малеча спробувала себе в ролі ведучих
855

Полтавська малеча спробувала себе в ролі ведучих

Хто такий диктор? Чи важко шукати новини та як працює телебачення зсередини? Відповіді на ці питання шукали вихованці літнього табору дитячого центру на телеканалі. Тут вони познайомились з операторами, журналістами, а також помінялись з ними ролями. Говорять, враження переповнюють.

Варя, Катя, Поліна-вихованці табору

«Мені сподобалось, що там красиво і ти наче знімався в новинах»«Треба випрямити спину, треба гарно читати, треба гарно говорити»

Рома, Назар, Міша-вихованці табору
«Мені сподобалось як ми проходили кімнати і знімали монтаж»«Мені сподобалось як нас знімають«Ходити по різним кімнатам і дивитись що в них є»

Перед тим як спробувати себе в ролі дикторів та ведучих малеча пройшла інструктаж. Головні правила запам*ятали-сидіти рівно та гарно читати.Вчителька малечі Надія Тиха, говорить діти у захваті

Надія Тиха-вчителька
"було надзвичайно цікаво переглянути як робиться той самий монтаж, як робиться звукозапис, відчути себе у ролі ведучих і зрозуміти, що це дійно не легко, для них це щось нове, вони побачили, відчули на собі і я гадаю в них залишиться неймовірна кількість вражень»

По завершенню екскурсії, малеча зауважила, з майбутньою професією визначилась