Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Обласний проект «Шкільний громадський бюджет» матиме  електронне голосування
717

Обласний проект «Шкільний громадський бюджет» матиме електронне голосування

Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування підписала меморандум про співпрацю та партнерство з «ПриватБанком». Мета - підвищення фінансової грамотності школярів та забезпечення якісного голосування за проект “Бюджет участі”.

Олександр Біленький, голова обласної асоціації органів місцевого самоврядування
 «Економічна діяльність - це взаємодія обласної ради із ПриватБанком через картку юніор. У нас ще є таких технічний партнер - це фонд «Східна Європа», який надає платформу для голосування. Традиційно уже ми з ними працюємо.» 

«Шкільний громадський бюджет» матиме лише електронне голосування. Всі учасники зможуть одержати від банку картки юніора. За допомогою них голосуватимуть за подані проекти.

Олександр Цись, директор полтавської філії ПриватБанку
«Кожна дитина, яка досягла віку 6 років і до 17 років має право навчатися у школі юніор. Обов’язково треба мати свідоцтво про народження і карту. Карту ми у цьому випадку випускаємо і випускаємо ще одну карту, яка є картою універсальною батьківська.» 

Також Асоціація запланувала серію навчань з фінансової грамотності. Підписала меморандум і з вищими навчальними закладами Полтави. Це потрібно для інформування шкіл у районах про бюджет участі та залучення учнів до створення проектів та голосування.

Ганна Кондратьєва, заступник виконавчого директора асоціації органів місцевого самоврядування
«Завдяки даному підписаному меморандуму полтавська обласна асоціація, виконавча дирекція в особі, має право співпрацювати із всіма навчальними закладами, бо як свідчить практика, за 2 роки існування асоціації, ми маємо безліч невирішених питань, безліч питань з якими звертаються до нас представники органів місцевого самоврядування Полтавщини.» 

На зібранні додали, - підписання меморандумів дозволить поглибити співпрацю Асоціації з науковими та спеціалізованими установами для допомоги у розбудові спроможних громад.