Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У селі Затурине на території Чкалівського лісництва незаконно вирубували ліс.
690

У селі Затурине на території Чкалівського лісництва незаконно вирубували ліс.

Територія Чкалівського лісництва перетворилась на кладовище дерев. Більше місяця тут активно вирубують насадження. Люди говорять, неодноразово бачили як вночі деревину переносять до сусідньої лісопилки.

Олег Передерій-полтавець
«Вони сприраються, що це вибірково-санітарна рубка, то хворі,бачите, пошкоджені дерева залишаються стояти в лісі, а деревина яка складає свою цінність вона вивозиться, вивозиться переважно на лісопилку»

Якщо дерево спиляне законно, на ньому мають бути маркування, але ж на усій цій деревині будь-які символи чи позначки відсутні - нарікають люди.

Олег Передерій-полтавець
«Для того, щоб індифікувати цю деревину, воно повинно бути відповідно на пеньку та на тому, що лежить, щоб перевірити дійсність»

Охоронник лісу Іван Лапенко від свою причетність заперечує, говорить: його задача стежити за порядком в лісі.

Іван Лапенко-майстер обходу№1 Чкалівського лісництва
«Я матер лісу, я охороняю ліс, всі звернення до лісгоспу»

Прокуратура області та правоохоронці перевірили територію лісництва. Факт незаконної вирубки лісу доведений. Далі суд, а вироком може бути навіть в*язниця.

Микола Кутєпов-заступник начальника управління прокуратури Полтавської області

«Виявлено близько 20 кубічних метрів незаконно спиляної деревини, породи сосна за вказаним фактом було внесено дані до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення ч. 1 статті 246 ККУ «Незаконна прорубка лісу, досудове розслідування триває, займаємось встановленням винних осіб»

Усім винним може загрожувати до 3 років ув*язнення.