Програма «Життя міста»

У розділі: 20570 відео | АрхівRSS
засідання Ради гуманітарного розвитку
146

засідання Ради гуманітарного розвитку

Під час засідання Ради гуманітарного розвитку при голові облдержадміністрації значну увагу приділили роботі Полтавської малої академії наук учнівської молоді - цей позашкільний захід, за словами його директора, сприяє розвитку системи виявлення і підтримки талановитих дітей та молоді.

Андрій Матвієнко, директор «Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді»
«У нас є різноманітні секції: це і історія, і біологія, і хімія – багато дуже секцій – я сьогодні покажу загальний план (накрити відео де він звітується біля проектора) – і, значить, ми практично охоплюємо всі напрямки, за якими може розвиватися талановита молодь Полтавщини».

У планах на майбутнє - навчально-тренувальні збори учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, розповсюдження науково-методичної літератури, проведення конференцій.
Не меншу увагу приділено й оздоровленню та відпочинку дітей у Полтавській області. До першого лютого наступного року - розповіли на засіданні - заплановано оздоровити дітей, що потребують особливої уваги, в першу чергу - сиріт та позбавлених батьківського піклування. Крім того, ретельніше перевірятиметься дотримання законодавства з обмеження та протидії поширенню алкоголю та тютюну серед дітей. На сьогодні - доповідає заступник начальника відділу у справах сім"ї та молоді облдержадміністрації Юлія Северин - обласну Програму з оздоровлення та відпочинку дітей виконують сумлінно.

Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді ОДА
«Полтавська область оздоровила 76% дітей від загальної їхньої кількості. Це 93 532 дитини.
"Що стосується мережі закладів оздоровлення та відпочинку, то в області діяли 30 закладів, в яких оздоровлювались наші дітки"

Також обговорили стан розвитку фізичної культури і спорту на Полтавщині.

Ігор Петраш, начальник управління з питань фізичної культури і спорту ОДА
«Плани наші направлені на майбутнє – це розвиток, насамперед, дитячого спорту, масового спорту, з якого будуть браться всі чудові спортсмени, а також – підтримка провідних спортсменів нашої області»

Крім того, розповідає Ігор Петраш, у 2014 році поширюватимуть соціальну рекламу для пропаганди здорового способу життя та занять спортом