Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Секретар міської ради Олександр Шамота відмовився розміщувати петицію про його відставку
875

Секретар міської ради Олександр Шамота відмовився розміщувати петицію про його відставку

Секретар міської ради Олександр Шамота відмовився розміщувати петицію про його відставку. Полтавець Єгор Мкртчан подав петицію з вимогою відсторонити з посади секретаря міської ради та заступника мера Сергія Рекотова. Причина - пиятика на робочому місці, непрофесійне виконання службових обов’язків.

Єгор Мкртчан, автор петиції:

- Мені стало відомо, що у міській раді святкували у робочий час у робочому кабінеті замісника секретаря, в.о. мера міста Шамоти. З чого схвалення Рекотов накрив стіл і святкував свій день народження. Я вважаю, що це морально не допустимо для держаслужбовців.

Також пан Єгор продовжує, - Всі ці гульбища відбуваються у той час, коли у Полтаві залишається купа невирішених проблем, а посадовці сміються з полтавців хизуючись своїми заробітними платами по 50 тисяч.

Єгор Мкртчан, автор петиції:

- Неремонтовані дахи високоповерхових домів. Люди дуже багато пишуть скарг. Просять ремонтувати, не ремонтується. Жахливий стан доріг. У місті, у центрі вони ще зробили як показуха, а в інших вулицях навіть тротуарами не можливо йти. Потім по перевізниках. Жадливий стан машин. Ходите по місту і бачите, у якому стані наші інфраструктура.

Петицію пан Єгор подав 5 -го вересня, але та не з’явилася на сайті міськради, натомість, секретар ради Олександр Шамота надіслав відмову. На його думку, ця петиція принижує честь і гідність секретаря ради. На думку пана Єгора, це чиновники на відео принижують честь та гідність полтавців та Полтави - своєю поведінкою та безвідповідальністю.

Єгор Мкртчан, автор петиції:

- Соромно і образливо за місто, коли у духовній столиці України, у нашій Полтаві такі керівники дозволяють собі таку поведінку. Виходить їм порушувати адмінкодекс можна. А те, що я написав, що п`янстували, це що образа? Це не образа. Це факт. Я ж не сказав, що вони п`яниці.

Аби з’ясувати, чому саме петицію не розміщують на сайті міської ради, пан Єгор пішов до секретаря міської ради. У приймальні відповіли - Олександр Шамота зайнятий. Коли звільниться - невідомо.

«Якщо таке відношення, значить будемо зустрічатись у суді уже», - зазначив Єгор Мкртчан.

Автор петиції наголошує: за незаконну відмову у прийнятті та розгляді звернення передбачена адміністративна відповідальність.