Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
Відкрита відповідь телеканалу "ІРТ" керівнику пресслужби міськвиконкому
1344

Відкрита відповідь телеканалу "ІРТ" керівнику пресслужби міськвиконкому

17 вересня на адресу нашого телеканалу надійшов лист від пресслужби виконавчого комітету Полтавської міської ради, за підписом керівника пресслужби Віталія Улибіна.

Лист має таємничу назву «Виписка на спростування недостовірної інформації». В українському документообігу ми відшукали тільки дві позиції зі словом виписка:

1. виписка з реєстру;

2. банківська виписка.

Але перейдемо до суті листа. У ньому, зокрема, йдеться про те, що в ефірі телеканалу та на сайті вийшов матеріал про пиятику в міській раді. Наводиться відповідне посилання. Та йде мова про необхідність спростування інформації, яка, нібито, була оприлюднена, а саме про те, що пиятика була об 11 годині дня та, що зарплатня міських чиновників складає 50 тисяч гривень. Як бачимо з нашого матеріалу, датованого 3 вересня, ні про точну годину урочистостей, ні про розмір заробітних плат в 50 тисяч гривень не йдеться… Крім цього, у листі пояснюється, що урочистості таки були, але о 07:45… При цьому, алкогольних напоїв, які видно на відео, аж ніхто не вживав. Потім - у листі цілий ряд посилань на пленуми Верховного суду України, Конституцію України та Закони, честь та гідність. І – увага! Насамкінець, вимога: від телеканалу «прямий» опублікувати спростування поширених відомостей…

Крапка.