Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
У міськраді знову розглядали питання щодо зведення багатоповерхівки на Половках біля зупинки «Бібліотека»
548

У міськраді знову розглядали питання щодо зведення багатоповерхівки на Половках біля зупинки «Бібліотека»

Проблемні земельні питання повторно розглядали на засіданні профільної комісії міської ради. Деякі з них викликають нарікання полтавців.

Віталій Нікіпелов, колишній заступник міського голови: 

- Три проблемні, можна сказати, скандальні питання. Кожне з них має свою історію, застереження. Саме тому ці  3 питання не були підтримані командою Матковського на минулій сесії. І, звичайно, зараз теж є заперечення. Тому що кожне з цих питань стосується забудовників. Робота забудовників має бути не на шкоду, а на користь мешканців.
Зокрема, на комісії розглядали проєкт землеустрою про відведення земельної ділянки за адресою вул. Весняна, 9, 9-а, 9-б, це район зупинки «Бібліотека», на Половках - для будівництва багатоповерхівки. Мешканці одноповерхових будинків, які розташовані поблизу, стурбовані.

Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури Полтавського міськвиконкому:

- На замовлення управління капітального будівництва був розроблений проект детального плану територій. Де ця територія визначена багатоквартирної забудови. Але, станом на сьогодні, цей проект детального плану ще не затверджений.


Юрій Тригубов, начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру:

- Цей проект землеустрою розроблявся без всяких дозволів.

Дискусію викликав і можливий розподіл земельної ділянки по вул. Великорогізнянська, 31 на дві частини.

Віталій Нікіпелов, колишній заступник міського голови: 

- Великорогізнянська. Теж питання під майбутню забудову вирішується. Але там є технічна проблема з колектором. Теж не зрозуміло як її вирішити. І друге питання - гаражний кооператив, який, у разі такого вирішення питання, його члени зазнають суттєвих утисків і будуть порушуватись їх права.
Розглянули питання продовження для «Полтаваобленерго» права оренди строком на 2 роки земельної ділянки за адресою вул. Старий Події, 18, для будівництва адміністративно-житлового комплексу з підземним паркінгом. Як з’ясувалося з документів, земельна ділянка призначена для розташування об’єктів енергетики, а проєкт передбачає розташування житлового будинку.

Жодне з цих проблемних питань комісія не підтримала.