Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
У Полтаві школярів навчали правилам дорожнього руху
515

У Полтаві школярів навчали правилам дорожнього руху

За допомогою театральної вистави «Варварині хитрощі» школярів навчали правилам дорожнього руху. Присвятили її тижню безпеки на дорозі. Начальник управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації  Сергій Марчишинець зазначив, - Полтавщина з просвітницькою діяльністю щодо правил поведінку на дорозі - не пасе задніх.

Сергій Марчишинець, начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА: 

- Вистава «Варварині хитрощі» - це вистава, яка, по своїй суті, передбачає в грайливій формі донесення до діток, в рамках такого виховного процесу розуміння, як потрібно себе поводити на дорозі. Що таке, взагалі, правила дорожнього руху. Ну і все інше, що пов’язано з безпекою дорожнього руху.
Керівник літературно-драматургічної частини театру ляльок наголосив, - театр потрібен для того, аби змінювати людину із середини . Каже, - дітлахи це члени здорового соціуму, тому місія театру - виховати достойного громадянина.

Владислав Могилат, керівник літературно-драматургічної частини Полтавського обласного академічного театру ляльок: 

- Вона навчає дітей про правила дорожнього руху, про те, що не потрібно говорити з незнайомцями на вулиці. Тобто, таких елементарних правил обережності, які, можливо, не повній мірі їм розповіли дома. А тут вони побачать, на прикладі наших двох героїв, що буде, якщо не виконувати ці правила достойно.
Усі діти по закінченню вистави отримали солодощі та солодкі напої.