Програма «Життя міста»

У розділі: 20565 відео | АрхівRSS
У Полтаві жителі 16 квартир вже третій день без газу
801

У Полтаві жителі 16 квартир вже третій день без газу

16 квартир без газу третій день. Мешканці будинку по вулиці Лідова опинились в скрутній ситуації. Говорять, - аварійники пояснили, - вимикають через витік блакитного палива в одній з квартир.

В`ячеслав Зоря, мешканець будинку: 

- Від`їжджаючи сказав, що завтра вранці дзвонив у «Полтавагаз» і наші люди вам уключать газ. Але цього не трапилось. Люди сиділи, чекали довго. Ми дзвонили в «Полтавгаз» багато разів не один час. Служба домова, яка повинна займатись цим питанням закрита.
Увесь наступний день оббивали пороги «Полтавагазу». Звертались до профільного заступника міського голови з питань ЖКГ, представника «Рідного міста» Олексія Чепурка. Газ не вмикають, чому - не відповідають. Мешканці обурені. Кажуть, - такого свавілля ще не бачили.

Надія Борова, мешканка будинку:

- Написали Чепуркові. Ніхто нічого. Поки не сказали - у вас проблемний дім.

Олександра В`язун, мешканка будинку:

- Звонила у прийомну до Чепурко. Вона сказала: «Ми ніякого відношення не маємо.» До кого, що, як? І ніхто ніде нічого не робе нам. Ніхто, а що далі? Як це так, вони не мали права нічого робити нам. Повинні були об`яву написати, чи що-небудь. Утєчка… Вони просто, вибачте, брехньою займаються, нам вішають оце все, що хочуть і роблять.
Представники «Полтавагазу» відмовляються коментувати ситуацію, натомість, ми надіслали інформаційний запит, щоб зрозуміти, коли буде відновлено газопостачання.

Тож, люди і досі залишаються без можливості приготувати їжу, ба, навіть чаю попити не можуть.