Програма «Життя міста»

У розділі: 20571 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся другий щорічний Фестиваль юридичних професій
765

У Полтаві відбувся другий щорічний Фестиваль юридичних професій

Юристи, державні виконавці , поліцейські, криміналісти та вибухотехніки. Другий щорічний Фестиваль юридичних професій, приурочений до тижня правових знань відбувся у Полтаві. Його учасниками стали учні старших класів навчальних закладів міста. Очільник системи БПД області Олександр Черчатий зазначив, - проведення таких інтерактивних заходів - добра традиція, спрямована на популяризацію професії юриста, підвищення її іміджу у суспільстві та інформування про особливості різних спеціальностей юридичної професії.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області:

- З метою популяризації професії юриста. Молодь буде ознайомлена із видами юридичних спеціальностей. Доведена інформація про специфіку роботи у різних галузях права, специфіку професій юриста. Такий фестиваль направлений, в першу чергу, поінформувати нашу молодь і зорієнтувати з майбутнім вибором професії.

По завершенні презентації професій, учнівська молодь мала змогу ознайомитися більш детально із кожною спеціальністю.

Олександр Лемешко, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

- Привернути увагу до проблеми права, до проблем злочинності, до протидії злочинності. Перш за все, молоді необхідно прививати знання правові, повагу до права, повагу до закону, до прав інших людей.

Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Полтавщини:

 - З таких елементів спорядження поліцейського демонструємо бронежилети, які забезпечують особисту безпеку патрульних поліцейських. Боді-камери, за допомогою яких фіксуються дії як порушників, так і самих поліцейських.

А тут криміналісти показують, як знімати відбитки пальців дактилоскопічним порошком.

- Залиште відбиток. Потім магнітним пензлем. Ось, наприклад, відбиток вашого пальця. Береться кісточка м’яка та очищається.

Школяр Андрій Кітріш - вражений. Говорить, - такі заходи неабияк допомагають визначитися з професією.

Андрій Кітріш, школяр:

- Я лично увлекаюсь более точными науками, но, все же, интересно знать, как действует юридическая кампания в нашей стране и как это все взаимодействует.

Наостанок, школярі відвідали локацію вибухотехніків.