Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Полтаві на центральному кладовищі відбувся молебінь за загиблими воїнами АТО
430

У Полтаві на центральному кладовищі відбувся молебінь за загиблими воїнами АТО

Історія України налічує чимало кривавих сторінок. І одна з них - війна на Сході, де тисячі патріотів віддали своє життя, та ще більша кількість вояків продовжують ризикувати в боротьбі із зовнішньою агресією та сепаратизмом. Протягом п*яти років Полтавщина, як і вся Україна втрачає своїх найкращих синів і дочок на лінії вогню. До дня захисника України у Полтаві на центральному кладовищі відбувся молебінь за загиблими воїнами АТО.

Олександр Горай обласний благочинний Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ, протоієрей 
«Дуже багато сімей зараз нині доторкнулися до біди втрати, адже війна продовжує іти нашої землею, але ми повинні пам’ятати, що вони віддали життя своє заради нашого мирного неба і наш головний обов’язок, щоб їхня жертва не була даремною»

Помолитися та віддати шану загиблим Героям прийшло багато родин полеглих українських воїнів - матері, дружини, діти та побратими.
Вшанувати захисників України прийшов і голова київської райради - Сергій Синягівський. Він зазначив святкування до дня перемоги чи до дня захисника України завжди розпочинаються з молебню полеглим українським захисникам.

Сергій Синягівський голова Київської райради
«Тільки в Київському районі загинуло захищаючи територіальну цілісність і незалежність - 18 героїв. Вони всі тут покояться. Я інколи задаю питання, що сказати рідним сьогодні, як їх потішити? І дійсно бідний мій язик, бо я не можу найти тих слів,бо не стало батька, не стало брата, не стало сина, не стало рідної душі. І знаєте,ця біль вона залишається на все життя, вона залишиться на все життя»

По закінченню полтавці поклали квіти до могил загиблих воїнів АТО. Вони зазначили - такі заходи дають можливість зберігати світлу пам’ять про наших захисників.