Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Випив зайвого і, посварившись з охоронцем, почав стріляти у торговому центрі
540

Випив зайвого і, посварившись з охоронцем, почав стріляти у торговому центрі

В одному з торгових центрів Полтави стріляли. Це сталось 16 жовтня близько 5 години в ресто-клубі. Відвідувач напідпитку посварився з охоронцем. Почали битись. Потім чоловік витягнув зброю і кілька разів вистрілив. У результаті поранився сам, - повідомляють у поліції.

Поліна Ларіна, головний спеціаліст відділу комунікації ГУ НП в Полтавській області: 

- Попередньо, охоронець зробив зауваження і виникла конфліктна ситуація. Під час цього конфлікту відбулася бійка і відбулися декілька пострілів. Уже потім з`ясувалося, що ця зброя травматична, яка належить відвідувачу. У нього є всі необхідні документи, які підтверджують законні підстави володіння цією зброєю.

Зараз чоловік у першій міській лікарні. Там коментувати його стан здоров`я відмовляються. Лише кажуть, - аби робити висновки, пацієнту потрібно стабілізуватися. У закладі ж, якому відбулась стрілянина, кажуть, - нічого не чули і не бачили.

- Працюю.

- Чули щось?

- Ні, навіть нічого, я не працював тоді.

- А хто працював?

- Зараз покличемо.

- Хтось може нам прокоментувати?

- З приводу цього всього ні, на жаль. Я не буду говорити з цього приводу взагалі.

Через стрілянину поліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганство.

Тим часом, триває місячник добровільної здачі зброї. Так можна уникнути кримінальної відповідальності за незаконне володіння нею. На Полтавщині уже здали близько 200 одиниць різних видів, понад 164 000 набоїв і 32 спецзасоби.