Програма «Життя міста»

У розділі: 20470 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрили фотовиставку «Правова допомога поруч»
759

У Полтаві відкрили фотовиставку «Правова допомога поруч»

У Полтаві відкрили фотовиставку «Правова допомога поруч». Показали шістдесят світлин з буднів системи безоплатної правової допомоги в Україні. Очільник системи у Полтавській області говорить, - головне привернути увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед, - це вразливі категорії громадян - діти, учасники бойових дій на Сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають в місцях позбавлення волі.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області:

- Акцентувати увагу представників Полтавського регіону на напрямках роботи системи. Ми знаємо, що допомогою наших працівників можуть скористатися всі без винятку категорії населення. Але, все ж таки, ця система створена для найбільш вразливих, соціально-незахищених верст населення. На сьогоднішній фотовиставці представлено такі світлини на яких зображено наших працівників.

У фокусі фотовиставки - надання правової допомоги клієнтам і проведення заходів з підвищення правової культури та правової обізнаності громадян.

Олександр Лемешко, директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

- Цей проект, як безпосередньо реалізація підвищення правової культури, правової освіти. Це дуже цікаво і для наших студентів, вони орієнтуються вже, яка структура державних органів, правоохоронних, які функції виконують.

Андрій Фурсієнко – студент. Говорить, - такі виставки неабияк додають розуміння, над чим працює система безоплатної допомоги.

Андрій Фурсієнко, відвідувач фотовиставки:

- З праворозумінням у населення є певні проблеми, часто вони не знають про існування безкоштовного адвокату, якого надає держава, тому така виставка є доволі важливою, показані основні аспекти вторинної правової допомоги.

Заходи такого формату планують проводити і надалі.