Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Обережно, відкриті люки на Леваді!
572

Обережно, відкриті люки на Леваді!

Небезпека відкритого люку. На вулиці Чураївни між будинками 5 і 9 в яму впав собака,- про це розповіла одна з мешканок мікрорайону Левада на сторінці у соцмережі. Місцеві жителі говорять: отвір відкритий не вперше, непокояться про свої діток.

Ірина Циганова, місцева жителька:

- Дитячий майданчик поряд, постійно діти тут і моє також, ми постійно дивимось, спостерігаємо за цим. Це небезпечно, зараз багато таких випадків.

Полтавець Андрій теж невдоволений. Говорить, - така ситуація по місту актуальна. За дітей - страшно.

Андрій Піп, місцевий житель:

- Відчинений він нещодавно, там якийсь бетонний блок лежав. Це взагалі ненормально.

У мікрорайоні відкриті люки не новина, - говорить одна з місцевих жительок. Та робити з цим щось - ніхто не поспішає. Тим часом небезпека поруч - особливо коли сутеніє і взагалі нічого не видно.

Марина Лукотіна, місцева жителька:

- Дети ж бегают, то что собака упала, то это же животное, а дети то постоянно бегают, тем более, что каникулы. Должен отвечать Жек и горсовет, потому что как у нас был открыт люк с той стороны, то он так и был открыт пока мы не поставили.

Ми звернулись до представників «Полтававодоканалу» та «Теплоенерго», щоб з’ясувати, на чиєму балансі знаходиться люк. Натомість нам повідомили, - це ливнева каналізація, вона на балансі міської ради. У прес-службі останньої повідомили - отвір мають закрити сьогодні увечері або завтра – 1 листопада.