Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
Керівника навчального закладу Миргорода та приватного підрядника підприємства Полтави підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень державних коштів
650

Керівника навчального закладу Миргорода та приватного підрядника підприємства Полтави підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень державних коштів

У Миргороді детективи скерували до суду провадження за підозрою керівників навчального закладу Миргорода та приватного підрядного підприємства Полтави у привласненні державних коштів понад 300 тисяч гривень, виділених на реконструкцію покрівлі навчального корпусу освітнього закладу. Про це повідомляє Миргородський відділ поліції.

Слідством встановлено, що у листопаді 2017 року вищезазначені особи уклали договір підряду, згідно з яким підприємство-підрядчик зобов’язалося за два місяці здійснити повну реконструкцію покрівлі корпусу навчального закладу.

Проте, за кілька днів до закінчення дії договору, знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі та неякісно, керівники двох сторін склали та підписали акти приймання виконаних будівельних робіт, чим задали державі матеріальних збитків на суму понад 300 тисяч гривень.

В подальшому, щоб уникнути кримінальної відповідальності за вищевказаний злочин, директор миргородського навчального закладу за попередньою змовою з директором приватного будівельного підприємства Полтави, склали неправдиві акти приймання «виконаних» будівельних робіт та разом з робочими проекти  надали їх слідчому на виконання ухвали суду, тим самим намагались зменшити суму завданих державі збитків. 

Дії фігурантів досудовим слідством кваліфіковані за частиною 4 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинене у великих розмірах) та  частиною 1 статті 366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України.
Досудове розслідування провадженням закінчено і обвинувальні акти спрямовані до суду.

На винуватців, у разі доведення вини в інкримінованих їм кримінальних правопорушеннях, у законному порядку чекає покарання – від п’яти до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися певною діяльністю та строк до трьох років.