Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві відгримів концерт Володимира Дороша
613

У Полтаві відгримів концерт Володимира Дороша

У рамках Всеукраїнського туру у Полтаві відгримів концерт романтичного співака Володимира Дороша. Виконавець підкорює жіночі серця та впевнено завойовує глядацьку аудиторію по всій країні.

Володимир Дорош, співак:

- Ми приїхали з традиційною програмою. Гастролюємо по всій Україні, це, мабуть, 30 концерт у цьому турі. Частина тих альбомів, які вже випустили, частина тих, ось в цьому році випускаємо новий альбом. Сьомий альбом наший у музичній кар’єрі. Сам обирав ці пісні, сам обирав цей репертуар. Так як на душу лягло.

Тур виконавця Дороша триває вже другий місяць. Позаду тисячі кілометрів та десятки міст. Володимир Дорош не приховує як відпочиває та звідки бере енергію.

Володимир Дорош, співак:

- Я безмежно люблю сцену, безмежно люблю свою роботу і все життя я до цього йшов. Тому улюблена справа не може надоїдать. Дарувати людям свою музику, тримувать такі оплески як учора, позавчора і на кожному концерті, такі емоції живі - це дорогого коштує.

У своїх піснях Дорош ділиться власним досвідом, своїми життєвими цінностями, речами, близькими для багатьох - наголошують прихильники творчості виконавця.

- Пан Володимир Дорош дуже професійно відноситься до своєї справи, у нього професійні музиканти. Я от деяких знаю - це супер музиканти.

- Симпатичний мужчина, пісні душевні, гарний голос - варто послухати.

- Я виграла квитки, тому дуже щаслива. Прийшла гарно провести вечір у компанії з подругою разом.

- Я мало с ним знакома, как с исполнителем, ну некоторые песенки нравлятся.

- Там «Одиночество» , «Поздняя любов» такі хароші. Вони якраз нашого поколєнія.

Пісні Володимира Дороша віддзеркалюють життя і не містять фальші - переконалися глядачі концерту.

- Щоб мої пісні надихали вас…