Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Депутат міської ради з команди Андрія Матковського Юлія Мелкумова звітувала перед виборцями
464

Депутат міської ради з команди Андрія Матковського Юлія Мелкумова звітувала перед виборцями

Команда Андрія Матковського продовжує звітуватися перед своїми виборцями. Цього разу звітувала депутат міськради, представник команди Андрія Матковського Юлія Мелкумова у селищі Новобудова. Підвели підсумки за поточний рік і місцеві.

Світлана Божко, мешканка селища Новобудова:

- Освітлення, то є у нас все нормально, дерево там спиляли, де перехід зі сходинок.

Селищний голова Новобудови Григорій Горбенко говорить, - цього року приділяли багато уваги як вуличному освітленню так і спилюванню аварійних дерев, а також боролися з амброзією.

Григорій Горбенко, селищний голова Новобудови:

- Багато розробили планів в подальшій нашій роботі, чим потрібно в першу чергу зайнятися. Частково освітили вулицю Сортувальна , чому не повність знову ж таки фінансування. Вулицю Сортувальну відремонтували, тобто, ямковий ремонт.

Депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Юлія Мелкумова говорить, - з місцевими обговорили плани на наступний рік.

Юлія Мелкумова, депутат міської ради:

- Обговорили питання, які були болючі на початок року. Ми зробили - це було освітлення, зроблено спил дерев, яке, наразі, продовжується, вивіз багато габаритного сміття. Обговорили болючі питання на наступний рік. Будемо намагатися все вирішити, допомагати селищу Новобудова. Планів дуже багато, звичайно, - це стосується ЖКГ - це дороги, це тротуари, це відсутність аптек, відсутність дитячого садочку, відсутність сміттєвих баків.

Юлія Мелкумова додає, - у пріоритеті розвивати селище Новобудова та робити його не гірше ніж місто.