Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Миргород: колишнє керівництво позашкільного навчального закладу підозрюють у заволодінні понад 40 тисячами гривень
388

Миргород: колишнє керівництво позашкільного навчального закладу підозрюють у заволодінні понад 40 тисячами гривень

Миргородська місцева прокуратура затвердила і направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно колишнього директора та  заступника одного з позашкільних навчальних закладів м. Миргород. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Полтавської області.

За версією слідства, колишні керівники закладу за попередньою змовою вирішили незаконно заволодіти коштами місцевого бюджету шляхом отримання заробітної плати, нарахованої директору, як викладачу цього навчального закладу, без фактичного проведення ним занять із дітьми.

Реалізуючи задумане, зазначені особи з лютого 2013 по серпень 2016 року склали, виготовили та видали завідомо підроблені офіційні документи, а саме: заяви про прийняття учнів до навчального закладу, списки навчальних груп, журнали обліку групових занять, табелі обліку використання робочого часу та платіжні доручення.

Окрім цього, у 2015 році також за допомогою завідомо підроблених документів на кілька місяців вони оформили на роботу підставну особу.

Такими діями місцевому бюджету було завдано збитки на загальну суму понад 40 тисяч гривень.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення завідомо неправдивих офіційних документів) КК України.