Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Полтавці отримають понад 472 тисячі гривень матеріальної допомоги
527

Полтавці отримають понад 472 тисячі гривень матеріальної допомоги

На засіданні виконавчого комітету розглянули та ухвалили ряд важливих для життєдіяльності міста питань. Тут розглянули питання, що стосуються виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2019 рік. На виконання цих програм, виконком ухвалив рішення, відповідно до якого соціально незахищеним полтавцям буде спрямовано матеріальну допомогу загальною сумою 472 тисячі 352 гривень. Команда Андрія Матковського підтримала це рішення ділиться член міськвиконкому Володимир Запара. Вважають, - це важливим рішенням.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- В першу чергу хочу відзначити, що нами була підтримана питання про виділення коштів про програмі «Турбота» для наших громадян міста Полтави. По індивідуальним зверненням було виділено 405 тисяч гривень, а також були виділені кошти на лікування дітей у Трускавці міжнародному лікувальному центрі. Також сім’ям Чорнобильців та учасникам бойових дій.

Також Володимир Запара зазначив про важливість прийнятті рішення щодо виділення коштів за Програмою надання одноразової матеріальної допомоги для продовження встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2 та 4. Загальна сума такого фінансування складає 170 тисяч гривень.

Усі рішення члени виконкому ухвалили одноголосно. Наступне засідання виконавчого комітету планують на 20 листопада.