Програма «Життя міста»

У розділі: 15212 відео | АрхівRSS
Упродовж минулої ночі на Полтавщині поліція врятувала двох жінок, які потрапили в біду
697

Упродовж минулої ночі на Полтавщині поліція врятувала двох жінок, які потрапили в біду

Упродовж минулої ночі в області поліція допомогла двом жінкам повернутись додому. Про це повідомляє начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін.

Зокрема, у Диканьському районі поліцейськими знайдено жінку, яка втратила пам`ять, не могла говорити та не знала хто вона і де живе. Також встановлено, що жінка тривалий час блукала лісом. Харчувалася грибами та ягодами, які там знаходила. Місцеві поліцейські жінку зігріли, нагодували та взялися за пошуки її родичів. За допомогою оперативно розміщеної інформації в соціальних мережах та активності небайдужих людей упродовж кількох годин опікуни знайшлися.

Ще одну жінку шукали під Кременчуком водні поліцейські та групи реагування патрульної поліції. До пошуків також активно долучились колеги з ДСНС. Про зникнення людини повідомили її знайомі. Разом із зниклою вони шукали гриби на островах під Кременчуком. Коли стало темніти, всі повернулися з лісу, а їхня знайома - ні. Самостійні спроби розшукати жінку не дали результату. Люди зателефонували до поліції. Спільними зусиллями, із застосуванням технічних приладів, під час прочісування місцевості, близько 19:00 жінку знайшли та доставили до міста.