Програма «Життя міста»

У розділі: 15209 відео | АрхівRSS
У Полтаві в зиму почали ремонтувати «Сквер матері і дитини»
451

У Полтаві в зиму почали ремонтувати «Сквер матері і дитини»

У Полтаві ремонтують «Сквер матері і дитини» поблизу ОЦЕВУМу. Працювати почали у жовтні. Призупиняться на зиму, коли сніг та морози заважатимуть, - говорять робітники.

- Місяць десь. А так ще два года.

- Канєшно. У цьому році все не закінчиться.

Полтавці скаржаться на бруд. Говорять, - такі роботи потрібно проводити влітку. Не хочуть, аби сквер залишався недобудованим кілька місяців поспіль. Кому потрібні ці довгобуди, та й за зиму розвалиться те що встигнуть зробити...чергові фінансові махінації?

- У нас завжди все робиться, коли зима наступає. Тоді аврали починаються. Почни робити у травні, червні, спокійно неспіша зробити б і все закінчилося б.

- Пізно почали, якби почали раніше, було б добре.

- Я уже звикла до цього. У нас все так робиться у місті. Планують одне, а потім затягується і гроші йдуть бешені, а де воно все осідає ніхто цього не знає і не розуміє.

Управління житлово-комунального господарства уклало договір щодо ремонтних робіт 3 жовтня. Про це відомо з порталу публічних закупівель «Прозорро». За роботу підрядна організація отримає понад 5 млн. грн. Завершити планують 09 грудня 2020. Коментарі з цього приводу від заступника міського голови з питань ЖКГ, представника «Рідного міста» Олексія Чепурка, за словами прес-служби міської ради, отримати не вдалось.