Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Інститут свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України є головним селекційним центром свинарства в країні
1018

Інститут свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України є головним селекційним центром свинарства в країні

Вони визначають та розробляють перспективні напрями розвитку, координують та здійснюють керівництво науково-дослідними роботами зі свинарства. Це все здійснює Інститут свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України. Нині Інститут є головним селекційним центром свинарства в Україні з єдиною в країні Станцією контрольної відгодівлі свиней.

Сергій Смислов, заступник директора з наукової роботи інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН:

- Він займається безпосередньо створенням, розведення нових порід, також займається розробкою нових технологій, нових видів в системі годівлі і іншими роботами. Інститут є координатором деяких напрямків наукової роботи, тобто, селекції, генетики, фізіології, годівлі, ветеринарного забезпечення тварин.

Інститут також займається питаннями моніторингу ринку свинарської продукції, розробки комп’ютерних програм для оперативного прогнозування економічних наслідків зміни цінових, технологічних, кормових та інших параметрів, які визначають собівартість, рентабельність та окупність свинарської продукції. На сьогоднішній день, інститут виконує 28 завдань. З них вісім фундаментальних і двадцять прикладних. Адже, проблеми, які виникають із галуззю свинарства повинна вирішувати наука, - говорить академік-секретар відділення зоотехнії НААН Остап Жукорський.

Остап Жукорський, академік-секретар відділення зоотехнії НААН:

- В інституті розроблені сучасні методи очистки повітря на свинокомплексах, що знижує забруднення довкілля шкідливими речовинами, потім розроблені засоби, які застосовуються в годівлі для зниження тих же викидів і парникових газів. Ця проблема є важливою і у світі і в країні - це забруднення парниковими газами. Інститут працює і над перспективними напрямами - це, в першу чергу, екологізація виробництва і технологічне переоснащення виробництва як раз в цьому напрямі.

Деякі породи свиней створені саме цим інститутом ,- розповідає головний науковий співробітник лабораторії селекції, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Валентин Рибалко.

Валентин Рибалко, головний науковий співробітник лабораторії селекції, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН:

- У нас в Україні зараз використовується зараз до 10 порід різного походження, шість -це породи, які були створені на Україні, вченими на Україні, з цих шести - чотири породи створено нашим інститутом. Це миргородська порода, полтавська м’ясна, українська.

Екологізація виробництва, в першу чергу, для свинарства - це програми розвитку горіхівництва спрямована на захист екології і розвитку Європейських і національних проектів органічного сільського господарства,тобто, очистка повітря, яке виходить на ззовні. Така система очистки - це оригінальна система очистки повітря за рахунок певних фільтрів та елементів годівлі, які сприяють підвищенню перетравлення. Нині для цілей екології використовують фітомаси горіхів.

Сергій Семенов, провідний науковий співробітник лабораторії годівлі, Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН:

- Орех - это три «э». Экология , экономия и экспорт продукции . Мы в своем институте пытаемся освоить смежное производство в производстве ореха для защиты как экологии - это защита урбаландшафтов, потому что мы находимся в черте города Полтава и используя эти насаждения влияют на защиту нашего города от антропогенных выбросов. В первую очередь -это выбросы из автомобилей , вредные вещества и конечно же металлы.

Горіх акумулює всі шкідливі речовини в свою фітомасу, насичує їх і перетворює, - розповідає Сергій Семенов. Сам горіх, коли розкрити його плід, нагадує мозок людини,тому ці плоди вживають для покращення роботи мозку. Щодня не зашкодить з’їдати 4-5 волоських горіхів - от звідси й назва - «Їжа для роздумів», - розповів пан Сергій.

Сергій Семенов, провідний науковий співробітник лабораторії годівлі, Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН:

- Сам орех при потреблении, если он экологически чистый, потребляя его, человек или животное даже способствует тому, что в организме человека выводятся вещества. Второе свойство ореха- это борьба с радиоактивным поражением, потому что эта культура содержит в себе очень много йода.

Оксана Ласло - агроном-еколог товариства «Їжа для роздумів» міні-кластеру Еко Сад «Відрада», одна з тих, хто безпосередньо спостерігає за цим процесом.

Оксана Ласло, кандидат сільськогосподарських наук, агроном-еколог міні-кластеру Еко Сад «Відродження»:

-  Для мене було важливо закладання цього саду, як там саме проводиться виробництво, тому що тут і живуть і мої батьки і моя дитина для мене це важливо. Чи використовується там хімія, які технологічні процеси впливають на довкілля. Так як ми знаходимось на таких землях, які мають достатньо ерудовані схили , то горіхівництво дозволяє багаторічні насадження, запобігти деградації ґрунтового покриву. Коренева система розповсюджується таким чином, щоб стримувати ґрунтові процеси, які руйнуються.

Нині завдання від академії - ефективне використання землі, тим паче, що вирощування горіху розраховане не на одне покоління.