Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Учнів, студентів та молодих вчених Полтавщини відзначили стипендією обласної ради імені Героя Небесної Сотні Ігоря Сердюка
530

Учнів, студентів та молодих вчених Полтавщини відзначили стипендією обласної ради імені Героя Небесної Сотні Ігоря Сердюка

Учнів, студентів та молодих вчених Полтавщини відзначили стипендією обласної ради імені Героя Небесної Сотні Ігоря Сердюка. Чоловік на майдані був прапороносцем 9-ї сотні самооборони. 18 лютого, під час зведення барикад, неподалік Маріїнського парку, що в Києві, беркутівці влаштували сутичку з активістами, після чого застрелили Ігоря Сердюка. Аби навіки вшанувати пам'ять героя України, полтавською обласною радою було прийнято рішення про заснування стипендії його імені.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА: 

- І ось такі герої, як Ігор Сердюк, завдяки їм сьогодні продовжується наше європейське, перш за все, прагнення. Для того щоб побудувати дійсно незалежну країну і з європейськими цінностями. Я дуже радий вітати молодь, на цих відповідно заходах. Я хочу побажати їм і подальших прагнень і звершень.
Лауреати премії - молодь, яка активною громадянською позицією підтримує ідеали та цінності Революції Гідності. Сприяють становленню демократичної та правової держави. Стипендіат премії Владислав ділиться - саме для нього - Ігор Сердюк є прикладом у багатьох сферах.

Владислав, лауреат стипендії Полтавської обласної ради імені Героя України Ігоря Сердюка:

- Я отримав премію за те, що я протягом усього шкільного життя брав участь у археологічній експедиції. Саме це нам допомагає зробити значний внесок у дослідження давньої історії України, відкрити щось нове для майбутнього покоління.
Такі премії є важливими для нашої країни, - зазначили депутати обласної ради. Адже їх мета - популяризація національно-патріотичного виховання молоді та увічнення пам’яті визначних поборників державної незалежності України.