Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Цими вихідними у Полтавській області потонули двоє рибалок
914

Цими вихідними у Полтавській області потонули двоє рибалок

Перші жертви зими. Двоє рибалок потонули цими вихідними. У Пирятині на річці Удай під кригу провалились чоловіки. Тіла уже знайшли водолази. Про це повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко під час апаратної наради у голови Облдержадміністрації. Також в одному з сіл Полтавщини спалах африканської чуми свиней.

Віктор Стеблянко, начальник Управління з питань цивільного захисту ОДА:

- 400 голів свиней, які знаходитися на цьому підприємстві були ліквідовані безкровним методом і знищені. Встановлено на сьогодні карантин у радіусі 3 км і у радіусі 10 км зона спостереження.

Директор Департаменту охорони здоров`я ОДА Віктор Лисак в ході апаратної наради нагадав про важливість вакцинування від дифтерії. 71% дітей області до року щеплені. А бажано вийти на 95%.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров`я ОДА:

- Стоять перед нами задачі. Перш за все - це робота самого медичного персоналу, підготовка персоналу, навчання його. Комунікації із відповідними громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування з органами ОТГ.

Порушили в ході апаратної і питання агропромислового комплексу. В Україні зрошується лише чверть земель. У Полтаві це 58 тисяч гектар, - повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов. Цього замало.

Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА:

- Частка зрошувальних земель становить біля 13%. Зокрема, у Херсонській області понад 25%, Запорізькій 13, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській 11, у Донецькій 9, у Полтавській біля 3%.

Всього в Україні понад 2 млн. гектар зрошувальних земель.