Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Дороги не чищені, транспорт не їздить, світла немає - такі наслідки першого снігу у Полтаві
4609

Дороги не чищені, транспорт не їздить, світла немає - такі наслідки першого снігу у Полтаві

Дороги не чищені, транспорт не їздить, світла немає, - здавалося б, кінець світу, але ж ні - такі наслідки першого снігу у Полтаві. Як то кажуть, перший сніг - комом. Сьогодні полтавці та всі транспортні засоби потопають у снігових кашах. Як зранку до свого пункту призначення добиралися полтавці - дізнавалися у них самих.

- Я считаю, если пошел снег, то очищать сразу надо, посмотрите какие машины грязные и люди. Вот стоишь тут и брызгают, кто притормаживает, кто нет.
- Вобщє не чиститься.

- То, шо вони соллю посипали - це одно. А почистить можна було? Просто вони соллю посипали, а машина розкатала і всьо.

- Вони ж стають, тут калюжа і стаєш в калюжу. Не встанеш, не сядеш.
А от жителі на околицях міста розпочали свій день без електрики та з півторагодинними очікуваннями комунального транспорту. Жаліються, - проблеми з транспортом та електрикою є традиційними для їхнього селища Крутий Берег. Особливо загострюються вони у період непогодних умов.

- Зустріли з матюками. Света нема, транспорт не ходе. В пол. 11 вечера вчера пропал свет, досих пор нема. И по всей округе. Снег насипав, шо тут ще говорить, ребята? Машин нема ніяких.

- Хочемо поїхати за покупками, за продуктами у магазини на Подол і ждемо вже минут 40 маршрутку немає. Шо це таке? Гроші тратять із бюджета, куди угодно, а автобуса нам якогось поганенького не можуть дати, щоб він цілий день ходив, як колись ходив «Місто без околиць. Усі жителі цього хочуть. А власті не дають.


- А шо? Транспорт ходе погано! У нас як обично. Дороги не чищені, транспорт по 50 минут ждем, а той по півтора часа ждем.
Поліція Полтавщини повідомляє що вже з ночі зафіксовано багато випадків коли водії потрапляють у снігові пастки, доводиться витягувати і навіть застосовувати спецтехніку МНСників.

Катерина Григоренко, речниця патрульної поліції Полтавщини:

- Прохання до водіїв - перевзутися із літньої резини на зимову, щеплення вже не те.
Профільний заступник з питань ЖКГ Олексій Чепурко ніяк не коментує ситуацію. На своїй сторінці у фейсбуці написав ще звечора, що комунальники очікують сніг та готуються його прибирати. Видно ще досі готуються. Начальник відділу оперативного реагування Сергій Зубань запевнив, - ситуація в місті нормальна, заторів і снігових завалів немає, адже снігопад був не значний. Яка ситуація буде, коли він буде значний - важко аж прогнозувати.