Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Кожна поїздка – випробування: жителям селища Рибці не вистачає громадського транспорту
841

Кожна поїздка – випробування: жителям селища Рибці не вистачає громадського транспорту

Замість п’яти -три. Місцеві селища Рибці скаржаться: не вистачає автобусів, у час-пік сісти неможливо.

Валентина Капуста, мешканка селища Рибці:

- Хочеться, щоб новенький автобус нам дали, великий, людей багато. Як час-пік, то дуже забитий автобус.

Анатолій Магда, полтавець:

-  Він маленький, а народу багато, знаєте, як на роботу їдуть, скільки тут народу. Тут страшне діло, що робиться, люди в кругову їдять . Посадка на Браїлках, як ми сідаємо.

Тетяна Харченко, мешканка селища Рибці:

- Люди, які виїжджають з центра, з ринка їдуть Новозаводська, Хіммаш, ГРЛ, а Рибці стоять усі на Браїлках і сісти не можуть.

- Як ви взагалі виїжджаєте?

- Пішки йдемо.

Голова селища Рибці Віталій Павлій разом з місцевими звернувся до заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, щоб відновити нормальну роботу транспорту у Рибцях. Адже, підкреслює, - другий рік відсутнє належне перевезення мешканців. З приходом представників команди Олександра Удовіченка до влади - проблема не вирішується, а загострюється.

Віталій Павлій, голова селища Рибці:

- Саме ініціативою нашої команди Андрія Матковського було відновити роботу «Місто без околиць» і виділити 25 мільйонів гривень на придбання 11 автобусів. Ми бачимо, місто закупило ці автобуси і, коли я звернувся безпосередньо до Чепурка Олексій Григоровича про те, що ви обіцяли транспорт він відповів, що я не можу забрати в інших маршруток.

Віталій Павлій дивується, - людям справді необхідний транспорт. Нині це рішення підписали 900 мешканців і це за три дні.

Віталій Павлій, голова селища Рибці:

- Виникає питання навіщо тоді отримувати зарплату в 50 тисяч гривень, ви тільки вдумайтесь: 50 тисяч і він пропонує нам мешканцям, які працюють за багато меншу зарплату ще й шукати перевізників. Тому я, дійсно, дивуюся від системності роботи даного чиновника і вважаю, що це просто жах.

Пані Людмила теж прийшла до Олексія Чепурка. Пояснює, - дібратися до Рибців, чи, навпаки, з них - неможливо.

Людмила Матяш, мешканка селища Рибці:

- Вибратися з Рибців на роботу і з роботи дістатися назад - це дуже проблематично. Він доїжджає до Браїлок і не зупиняється, там стоять мами з дітками, дітки, які зі школи в Рибці дістаються і, як ви розумієте, що автобус, що маршрутка - проїжджає мимо, тому що пихатись нікуди. Олексій Григорович сказав: звідкіль мені зняти, щоб вам поставити.

Віталій Павлій говорить, - якщо не дадуть автобус, будуть вдаватися до радикальніших дій - аж до перекриття доріг в центрі міста.