Програма «Життя міста»

У розділі: 20209 відео | АрхівRSS
Депутати Полтавської обласної ради почали обговорення бюджету на 2020 рік
445

Депутати Полтавської обласної ради почали обговорення бюджету на 2020 рік

На апаратній нараді у голови ОДА говорили про реалізацію обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення в 2019 році та пріоритетні завдання на наступний рік. Директорка департаменту соціального захисту ОДА Людмила Корнієнко у своєму виступі зазначила, - в області реалізовано 38 державних та місцевих програм соцзахисту. У 2019 році на це спрямовано більше 4 мільярдів гривень. Також зазначила, - пріоритетами Програми соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки є учасники АТО, члени сімей загиблих, постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС.

Людмила Корнієнко, директорка департаменту соціального захисту населення:

- Після затвердження бюджету області на наступний рік, заходи нашої комплексної програми буде направлено в усі райони, міста області, а також у кожне ОТГ. І ми сподіваємось, що саме на рівні ОТГ будуть до розроблені комплексні соціальні програми, які будуть розширювати дію як державної, так і обласної програми.

Також обговорили питання щодо стану територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення та перспективи її розвитку. Ця система призначена для своєчасного доведення сигналів та інформації з питань цивільного захисту до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів управління і сил цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та населення. Начальник управління соціального захисту населення облдержадміністрації  Віктор Стеблянко ділиться, - система автоматизованого централізованого оповіщення в області оновлена, також збудована система перехоплення радіо, інтернет-радіо та ефірного каналу мовлення. Наголосив - область готова працювати з місцевими системами оповіщення та передавати сигнали.

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту: 

- Спеціально ми збудували, купили 3 сирени, щоб показати ОТГ, районам. Вони встановленні дві на будівлі облдержадміністрації, одна у нас в управлінні на будівлі. Ці сучасні системи оповіщення, в чому їхні переваги? В тому що вони енергонезалежні, тобто працюють від сонячних батарей і акумуляторів, які там є.

Йшлося на засіданні і про те, що депутати почали обговорення бюджету на 2020 рік. Протягом двох тижнів відбудуться зустрічі з фракціями обласної ради та засідання постійних комісій облради. Сесія Полтавської обласної ради запланована на 20 грудня.