Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
В рамках Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини цьогоріч було використано 8 мільйонів гривень
405

В рамках Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини цьогоріч було використано 8 мільйонів гривень

На засіданні постійної комісії облради з питань аграрної політики та земельних відносин винесли питання бюджету Полтавської області на наступний рік.

Валерій Капленко, голова постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин:

- Через те, що державний бюджет нуль на підтримку АПК, обласна рада виділяє нам 6 мільйонів. Наш принцип такий: допомогти самим бідним, тобто, фермерам на тваринництво. Якщо брати бюджет, то він на 10 % більше 2019 року, але зарплата мінімальна тому з’їдає весь бюджет.

Цього року було використано 8 мільйонів на Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками, - розповів директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА:

- Ми будемо піднімати питання, щоб забезпечити всіх учасників, які приймали участь ще додатково просимо два мільйона гривень. Ми в цьому році вперше провели такий напрямок як кредитування фермерів по пільгових кредитах. Будемо поширювати роботу із ОТГ і сільськими.

Про стан дотримання у 2019 році на території Полтавської області юридичними та фізичними особами вимог законодавства України в частині використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів розповів начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

Вадим Чувпило, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області:

- Здійснено 1096 заходів державного контролю на загальній площі понад 20 тис га землі. Це фактично з виїздом на місця , виявленням правопорушень, правопорушень виявлено 664 тисячі на загальній площі 13 тисяч га.

Депутати збираються на сесію обласної ради 20 грудня.