Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Тріщини у стінах, дірявий дах, аварійний балкон, пліснява – в таких умовах вимушена жити полтавка Любов Літус
665

Тріщини у стінах, дірявий дах, аварійний балкон, пліснява – в таких умовах вимушена жити полтавка Любов Літус

У розпачі та з купою документів у руках. Полтавка Любов Григорівна благає про допомогу. Розповідає, -  проживає у будинку, що за адресою Стрітенська, 33, де тріщини у стінах, стелях, аварійний балкон, пліснява та дірявий дах.

Любов Літус, мешкає за адресою Стрітенська:

- Волога заходить туди в будинок, потім в нас ще та тріщина і те, що будинок рухається у мене, наприклад, нижня частина балкону і плити сипалась до арматури.

Додає, - минулого року в її квартирі зовсім відпала стеля, демонструє фото.

- Оце такі куски падали зі стелі. Така тріщина, щілина через яку проходить вода.

Любов Літус, мешкає за адресою Стрітенська, 33:

- Зверталися в міськвиконком до Чепурка, до Шамоти, також я була на останніх сесіях. Сказали, що ремонтуйте за свої кошти будинок. Будинки повинні переходити в ОСББ, брати кредити і ремонтувати будинки, але ж, ви розумієте, що такий ремонт його не можуть провести самі мешканці.

Пані Любов обурюється, що гроші, які були заплановані на ремонт будинків, переносять на щось інше.

Любов Літус, мешкає за адресою Стрітенська, 33:

- Гроші, які протягом року були не використані на ремонт будинків їх перенесли на іншу сферу діяльності міста, наприклад, там на ремонт доріг. Ніхто нічого не пояснював.

Невдоволені й інші мешканці, адже за постійні ремонти - неабиякі кошти.

Дмитро Молоткін, мешкає за адресою Стрітенська, 33:

- Постоянно опадают обои , постоянно грибок, влага , сирость и своими силами бороться просто не хватает денег. Постоянно один и тот же ремонт происходит на тех же самых местах, с каждым похолоданием, с каждой зимой все происходит заново.

Олександра Марченко, мешкає за адресою Стрітенська, 33:

- Багато грошей віддали не знаю стільки, та тисячі, тріщини здорові, спочатку ми декілька разів шпаклюємо, а потім шпалери наклеюємо, але це ж не вихід, скільки ж можна, за що ЖЕКу гроші платимо. Люди просять зі сльозьми та нічого не робиться.

Ольга Іванова, мешкає за адресою Стрітенська, 33:

- Вся стена мокрая, окна все в грибке, это то, что мы сами не можем сделать на крыше, а в подвал я вообще туда боюсь ходить. Заявление писали, общее подписывались, но не какой реакции нету, а что мы здесь сами.

Нагадаємо, позицію заступника міського голови з питань ЖКГ представника команди Олександра Удовіченка Олексія Чепурка. Ремонтувати будинки лише коштом міського бюджету не планують.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ: 

- Мешканці є власниками всіх будинків і є власниками не лише приватизованого житла, а є співвласниками даху, трубопроводів. тобто, всіх мереж, які знаходяться у цьому будинку. І зобов`язані його утримувати у належному стані.