Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулось міське вокально-хореографічне шоу «Творчий квартет»
548

У Полтаві відбулось міське вокально-хореографічне шоу «Творчий квартет»

На сцені учні, вчителі, директори та навіть батьки. У Полтаві відбулось міське вокально-хореографічне шоу «Творчий квартет». Учасники говорять, - таким чином об’єднуються, командно щось роблять, підтримують свої заклади. Присутні тут і директорка школи та вчителі в незвичному для себе амплуа.

- Ми живемо цим, адже, цей конкурс об’єднує батьків, випускників, вчителів, учнів і сьогодні ми будемо представляти циганське хоро. Завжди перед тим, як виходиш на сцену є певні емоції та переживання, а ось, коли виходиш на сцену вже хочеться танцювати , співати, хочеться показати клас.
Допомагає своїй рідній п’ятій школі ось ця дівчина.

Руслана Захар'єва, учасниця:

- Це моя улюблена школа і я готова допомагати своїй школі і я хочу, щоб наша школа була перша. Найскладніше відбувався сам процес, як це все відбувалося, в усіх певні емоції.
Пані Анна випускниця школи та тут, щоб її підтримати та допомогти з виступом.

Анна Рак, хореограф:

- Дуже плідно до цього підходимо тому що розпочинаємо з елементарного - це пошив костюмів, це підбір музики , це проходить дуже гарно і дуже цікаво.
Не менше готувалися до виступу і ось ці дівчата.

- Найголовніше - танцювати душею. Головне в танці - це почуття, ти танцюєш душею.
В кінці журі визначили та нагородили дипломами кращих у номінаціях. Цей захід вже сім років поспіль згуртовує у творчій співпраці учнів, батьків, педагогів шкіл, вихованців позашкільних закладів та закладів культури, творчих полтавців.