Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Для медичних працівників області провели тренінговий цикл «Система психічного здоров’я в Україні»
553

Для медичних працівників області провели тренінговий цикл «Система психічного здоров’я в Україні»

У Полтаві провели тренінговий цикл «Система психічного здоров’я в Україні. Мультидисциплінарний підхід в парадигмі сучасних змін». Курс слухали медичні працівники області. Тренінг пройшов під гаслом «Психічне здоров’я - нова надія».

Наталія Супруненко, начальник Центру психічного здоров’я КП «Полтавська облпсихлікарня ПОР»:

- Наші жителі можуть отримати послуги від мультидисциплінарних бригад, як в медичних обласних закладах , так і в медичних закладах , які більш наближені до проживання людини. 03.55-04.07 для медичних працівників головне переформування своєї спеціалізації від надання почергового послуги до співпраці у команді.

Мультидисциплінарний підхід нині дуже важливий і може допомогти людині - наголошують експерти.

Тетяна Романенко, практичний психолог мультидисциплінарної бригади Центру психосоціальної реабілітації учасників АТО та ветеранів війни на базі КП «ПОКГВВ ПОР»:

- Не лише один психолог може надати психологічну допомогу , але й це потрібно надавати в комплексі разом із лікарями психіатрами психотерапевтами, соціальними працівниками , фізичні реабілітологи, медсестри - це повинен бути комплексний підхід з усіх сторін.

Заступник директора Департаменту охорони здоров`я Юрій Курилко говорить, - не лише медикаментозна терапія, а комплексний підхід дає можливість покращити й надати допомогу пацієнтам.

Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров`я ОДА:

- Для роботи у стресових ситуаціях - це не обов’язково може бути війна, а й різні стресові ситуації, у сім’ях, при загибелі членів родин, ДТП, все може бути. Ваша, хто має професії психолога чи може, хто причетний, наша, ваша ця професія вона надзвичайно потрібна.

Мультидисциплінарна бригада повинна працювати у складі психотерапевтів, психологів, медичних сестер, соціальних працівників, ерготерапевтів та інших працівників, які комплексно мультидисциплінарно підходять до кожної людини та надають відповідну реабілітацію.