Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Верховній Раді пропонують запровадити часове обмеження руху великовагового транспорту
274

У Верховній Раді пропонують запровадити часове обмеження руху великовагового транспорту

У Верховній Раді України прийняли за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров’я населення».

Законопроектом передбачається до обов’язків органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та громадян при здійсненні будь-яких видів діяльності з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів віднести вжиття заходів щодо недопущення перевищення рівнів шуму, а також шкідливого впливу інших фізичних факторів, зокрема, під час руху автомобільного транспорту в населених пунктах.

Проектом пропонується запровадити часове обмеження руху великовагових транспортних засобів територією густонаселених міст (з чисельністю населення понад 250 тис. осіб).

Відповідні зміни пропонуються до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про охорону атмосферного повітря».

Норму щодо заборони в’їзду та перевезення вантажів транспортними засобами з фактичною масою понад 8 т територією міст з чисельністю населення 250 і більше тисяч осіб з 6 до 11 години та з 17 до 21 години пропонується також внести у Закон України «Про автомобільний транспорт».

Проект Закону зареєстровано за №2296.