Програма «Життя міста»

У розділі: 20038 відео | АрхівRSS
Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтави на наступний рік – це «кіт у мішку» – депутати міськради
717

Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтави на наступний рік – це «кіт у мішку» – депутати міськради

Депутати постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму на своєму засіданні розглядали проекти як сесійних питань, так і поточні. Всього - близько двадцяти. Одне з основних - Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на наступний рік.

Депутати висловили своє обурення неготовністю голосувати за кота у мішку, оскільки цифри великі, а куди йтимуть гроші не відомо. Найімовірніше, - переконані, - так легше потім вкрасти «під шумок» чи витратити на ремонти будинків чи вулиць, де проживають родичі сьогоднішніх можновладців міста команди Удовіченка, Батьківщини та Шамоти.

Юлія Мелкумова , депутат міської ради:

- Сьогодні на комісії ЖКГ нажаль ми не можемо злагоджено працювати, бо у нас немає матеріалів стосовно яких ми вивчили усі питання, які сьогодні розглядаються. Ми могли б дати свої коментарі,розглянути питання , що стосуються ЖКГ. Немає ні цифр, немає адрес, нічого не має.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Одне з головних питань було - це жкг - 650 мільйонів, куди йдуть ті кошти, відповідь - в сторону. Чепурко своїм вольовим рішенням визначає куди, не по проханням людей, за зверненнями, а сам, в мене питання скільки щебнем ви засипали доріг а назвали це капітальним ремонтом, а скільки не реалізованих проектів, проекти самі коштували 2 млн. гривень!

У проекті програми відсутні адреси поточних та капітальних ремонтів житлового фонду, автошляхів та міждворових проїздів. Програма, - наголошує депутат Вячеслав Федоряка, - написана нашвидкоруч, чиновники ділять гроші, не питаючи у звичайних людей, куди потрібно їх направляти.

Вячеслав Федоряка, депутат міської ради:

- Ми, як депутати не можемо отримати розшифровку куди йдуть наші кошти. Сьогодні з 637 мільйонів ми нарахували лише 300. Так само й по програмі ЖКГ. Ми не бачимо конкретних адрес, куди відправляються кошти. Ми сьогодні в осторонь усіх проблем. Як ми можемо приймати рішення на сесії, з нами не спілкуються. Повністю саботується наша робота.

Також, -  зауважили депутати, - по багатьом позиціям кошти виділялися цьогоріч, а фактично роботи не були виконані і сьогодні знову просять коштів на ті ж самі об’єкти, під приводом браку грошей на завершення робіт. Депутати підозрюють нецільове використання грошей.

Депутати зберуться на сесію 20 грудня.