Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
У селі Ковалівка налагоджена система сортування сміття
1043

У селі Ковалівка налагоджена система сортування сміття

У селі Ковалівка налагоджена система сортування сміття. Тут є централізований вивіз, роздільний збір і, взагалі, раціональне поводження з відходами, - говорить Ковалівський сільський голова Олександр Бублик. Додає: ще шість років тому нічого цього не було. Нині ж - встановлені контейнери для роздільного збору відходів. Олександр Бублик додає, - стартом для цього були екологічні проблеми . Тепер людей привчають збирати і здавати відходи, а не викидати їх у яри, балки, або просто вивозити у поля.

Олександр Бублик, Ковалівський сільський голова:

- На сьогоднішній день КП Ковалівської сільської ради має статутний капітал близько 15 мільйонів гривень. Це дякуючи команді професіоналів. За 6 років було написано багато проектів різного напрямку. Після того, як створили комунальне поставили перші баки, то ми з території сільської ради вивезли близько 100 тисяч кубів сміття. На вториносировині заробляє і КП - це пластик, папір і скло.
Один з пріоритетів комунального підприємства «Красиве село» зменшити навантаження на Макухівське сміттєзвалище.

Віктор Галушка, керівник КП «Красиве село» Ковалівської сільської ради:

- Ліквідувалися несанкціоновані сміттєзвалища. Із території сільської ради за тиждень вивозять шість автомобілів по 18 кубів кожен.
Ковалівський сільський голова Олександр Бублик підсумовує, - цього року, окрім налагодження системи сортування сміття, роблять і інше - реконструюють місцевий клуб та продовжують роботи у новій адмінбудівлі.