Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
Перший заступник прокурора області зустрівся з журналістами
1110

Перший заступник прокурора області зустрівся з журналістами

Питання представництва інтересів держави в суді, організації діяльності у сфері запобігання та протидії адміністративній корупції, а також питання нагляду за додержанням законів органами СБУ, - так у обласній прокуратурі відбувся брифінг для журналістів. Зокрема, перший заступник прокурора області Андрій Глушко поінформував, що на кінець 2019 року прокурори в області пред’явили 210 позовних заяв на загальну суму майже 890 мільйонів гривень.

Андрій Глушко, перший заступник прокурора Полтавської області: 

- Це дев’яте місце по державі. Судами задоволено позовів прокурорів на суму понад 500 мільйонів гривень - це шосте місце у державі.

До суду направлено 8 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях, розслідуваних слідчими територіального управління ДБР. Серед підозрюваних патрульні, слідчий поліції, інспектор установи виконання покарань.

Андрій Глушко, перший заступник прокурора Полтавської області:

- Зокрема, притягнуто до кримінальної відповідальності за вимагання та отримання неправомірної вигоди інспекторів патрульної поліції міста Кременчук. Також направлено до суду обвинувальні акти стосовно 4 поліцейських патрульної поліції, які у місті Кременчук спричинили місцевому мешканцю ушкодження.

Також Андрій Глушко зазначив, що прокурори забезпечили участь у розгляді судами 422 протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією, до відповідальності притягнуті 229 осіб.