Програма «Життя міста»

У розділі: 20611 відео | АрхівRSS
Студенти Полтавської політехніки захищали магістерські роботи у Toyota-центрі
1905

Студенти Полтавської політехніки захищали магістерські роботи у Toyota-центрі

Знакова подія наприкінці року - Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та ТОВ «Компанія «Стар Лайн» (офіційний дилер Тойота у Полтавській області) уклали двосторонню угоду про науково-технічне співробітництво у сфері підготовки фахівців з вищою освітою. Ректор університету професор Володимир Онищенко говорить, - давно співпрацюють із компанією «Стар Лайн», а нині компанія стала першим партнером, з яким університет підписав угоду в статусі політехніки. Для студентів і випускників це важливо, адже університет дбає як про їх якісну підготовку, так і про їх подальше працевлаштування.

- Принцип нашого навчального закладу - відбувається діалог освіти, науки і бізнесу.

- Дякую університету, керівникам, які піклуються не тільки про навчання, а й про працевлаштування. Що для вас дуже важливо.

Дмитро Батигін, директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Стар Лайн» (офіційний дилер Тойота у Полтавській області):

- Активні та бажаючі студенти працювати на нашому підприємстві. Прийти у нашу компанію і працювати у ній у подальшому після успішного закінчення університету.

Після підписання угоди, магістранти Навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки, які навчались за спеціальністю «Автомобільний транспорт», захищали свої магістерські роботи безпосередньо у Тойота-центрі. Головою екзаменаційної комісії став Дмитро Батигін.

Професор Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» практикує захист магістерських робіт нашого університету на виробництві. Ми успішно протягом багатьох років ведемо діалог освіти, науки та бізнесу, залучаючи до підготовки наших студентів представників провідних компаній і даємо можливість керівництву даних компаній побачити якість підготовки наших випускників. Сьогодні відбувається захист магістерських робіт студентів спеціальності «Автомобільний транспорт». Враховуючи, що сучасний автомобіль - це , по суті, гаджет на колесах, то даній компанії потрібні фахівці з інженерної-механіки, прикладної механіки, робототехніки, ІТ фахівці, з продажу. А це менеджмент, маркетинг. Тому у нас уже давно відбувається співпраця. І сьогодні виїзне засідання магістерської роботи під час якої за умов якісного, успішного захисту, можливо хтось отримає пропозицію щодо працевлаштування. Університет велику увагу приділяє працевлаштуванню наших випускників. Такі виїзні захисти є дієвим фактором забезпечення працевлаштування.

П'ятнадцять студентів успішно захистили свої роботи. Випускники діляться враженнями, - навчання у політехніці перспективне.

Сергій Пух, випускник Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Тематика моєї роботи була пов`язана з кульовими шарнірами та методами їх діагностування. Дослідження має актуальну тематику, яку можна впровадити на різних станціях обслуговування автомобільного транспорту. Якщо співробітникам компанії сподобається, можна запозичити цей досвід.

Владислав Кушніренко, випускник Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Підписання контракту досить важливе для співпраці університету і підготовки студентів. Адже, тільки поєднання практичних знань, можна стати якісним спеціалістом.

Тойота Центр Полтава «Компанія «Стар Лайн» - офіційний дилер Тойота в Україні, один з лідерів на українському автомобільному ринку, має висококваліфікований персонал та дбає про свою добру репутацію. У рамках угоди про співпрацю компанія має на меті проводити студентську виробничу практику відповідно до навчальних планів і освітніх програм на підприємствах, залучати студентів для виконання виробничих завдань на робочих місцях, інженерно-технічної творчості.