Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся фестиваль «Різдвяна феєрія»
712

У Полтаві відбувся фестиваль «Різдвяна феєрія»

У Полтаві біля  театру Гоголя   відбувся обласний  фестиваль  театрального  вертепного дійства «Різдвяна феєрія». Там  гучною колядою вітали  містян  ансамблі міста, своїми   піснями    дарували  святковий настрій  кожному.  На сцені   і учасниці колективу «Різдвяні дзвони» Вишняківського сільського будинку культури. Тут грають  бабу Параску  та  бабу  Палашку.  Говорять, - виступають у Полтаві  кожного року,  тож  знають,  як заохотити жителів міста веселитися.

Зоя  Мисак, учасниця  колективу «Різдвяні дзвони» Вишняківськогосільськогобудинку культури: 

- Будемо показувати  сценку «Ніч перед Різдвом»  у сучасному стилі. У нас буде  гарний Вакула, до нього завітають гості  і чортиця, і Головиха , і Параска, і баба Палашка. Дуже  буде цікаво. Піднімається настрій ,  гарно  вітають,  хочеться  ще краще виступати, вкласти всю душу і  щоб було у всіх все добре.

Алла Яценко, учасниця колективу «Різдвяні дзвони» Вишняківського сільського будинку культури:

- Вже не раз приїжджали. Дуже  цікаво, весело. Хочеться всім полтавцям побажати,  щоб ні  з ким ви не сперечалися, щоб ніколи не хворіли, танцювали та раділи,  щоб завжди були  здорові  і  з новорічними святами всіх вітаємо. 

Прийшла  подивитися на дійство  і пані Ольга,  - говорить  такі  заходи  дають можливість  повірити у  дива ,  окрім  цього  колядки  пробуджують у полтавців атмосферу свята та сімейного затишку.

Ольга  Гурська, полтавка:

- Для того,  щоб зарядитися  оцим новорічним настроєм  різдвяним  і звичайно,  щоб побажати один одному  здоров’я, щастя,  благополуччя. Це наша історія, історію свою ми не повинні  забувати, ми повинні передавати  оці свої звичаї, традиції   покоління наступному поколінню. 

Цього року до фестивалю долучився 21 творчий колектив з Полтавської області.